Dəyərli pasiyentlərimiz və əziz həmvətənlərimiz!
“Labmed” klinikasının rəhbərliyi və bütün tibbi heyəti adından sizi qarşıdan gələn Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü və Yeni il münasibətilə ürəkdən təbrik edirik!
Ötən hər il bizim üçün təkcə təcrübə deyil, həm də sizin bizə olan etibarınızın göstəricisidir. Klinikamızın peşəkar komandası, o cümlədən ümumi cərrah-proktoloq Dr. Aytən Cəbrayılova, hər zaman olduğu kimi, yeni ildə də sizin sağlamlığınızınDəyərli pasiyentlərimiz və əziz həmvətənlərimiz!
Ötən hər il bizim üçün təkcə təcrübə deyil, həm də sizin bizə olan etibarınızın göstəricisidir. Klinikamızın peşəkar komandası, hər zaman olduğu kimi, yeni ildə də sizin sağlamlığınızın keşiyində durmağa hazırdır.
Bu bayram ərəfəsində sizə arzularımız:
• Möhkəm can sağlığı: Unutmayaq ki, sağlamlıq hər bir uğurun və xoşbəxtliyin başlanğıcıdır.
• Ailə hüzuru: Sevdiklərinizlə birgə keçirdiyiniz hər anın dəyərini bilin və bol-bol xoş xatirələr toplayın.
• Birlik və Həmrəylik: Bir millət olaraq gücümüz birliyimizdədir. Həmrəyliyimiz hər zaman sarsılmaz olsun!
Yeni ilin hər birinizə firavanlıq, düşərli günlər və ən əsası sonsuz enerji gətirməsini diləyirik. Biz birlikdə daha güclüyük və sizin sağlamlığınız üçün buradayıq!