21/10/2013
RESTART, weer een tevreden klant,...dit had ik nooit durven dromen !! Haar verhaal:
Na mijn bevalling was ik na 9 maand borstvoeding geven terug op mijn gewicht van voor de bevalling nl. 62 kilo. Maar daarna kwamen de kilo’s er heel stilletjes bij tot ik de weegschaal 69 kilo zag aangeven! Ben toen naar een diëtiste gegaan en op 2 maand was er 3 kilo af. Nog geen jaar later alles er dubbel en dik bij. Dus nu stond de weegschaal op 72 kilo. Help!
Er was dus 10 kilo bijgekomen… daarna volgde 2 jaar kinesitherapie van de ene sessie in de andere. Eerst voor mijn linker knie, daarna voor mijn rechter… beetje later voor de nek en terug voor de knieën en nek… ik werd er gek van. En mijn gewicht bleef hetzelfde.
Begin dit jaar las ik een artikel over Bodysculptor. Via wat opzoekwerk op internet kwam ik terecht bij Body In Style. 2 reeksen van 12 beurten brachten mij op een gewichtverlies van 3 kilo en voelde mij al wat beter. Maar er kwam al snel terug een kilo bij. Dus ik dacht waarom de Restart niet eens proberen. Valerie gaf de uitleg en toen ik hoorde dat je je 3 weken strikt moest houden aan de opgegeven voeding slikte ik toch even. Hoe ga ik dat doen met onze huidige levensstijl was mijn eerste gedacht. 3 weken geen aardappelen, rijst, brood, pasta, vetstoffen, enz… Ik keek in mijn drukke agenda en dacht ok het is nu of nooit en heb direct beslist om eraan te beginnen. Nam eerst wel de tijd om alles goed voor te bereiden. Weekplanning maken, recepten bekijken en inkopen doen. De eerste week ging goed. Elke dag zag ik de weegschaal de goede richting uitgaan en dat gaf me de kracht om verder te doen. De tweede week had ik al eens een moeilijk moment maar dan nam ik nog een soepstengel en ging iets doen om mijn aandacht af te leiden van al dat eten. Vooral in de winkels had ik het soms moeilijk. Al dat lekkers zien en er niet mogen aankomen. De laatste week was het wel even van: “pff… ik ben er bijna”.
Maar na 3 weken was ik wel 6 kilo kwijt waarvan 4 kilo puur vet. Ik voelde mij al veel beter. Viel in de namiddag niet meer in ’t slaap en had veel meer energie.
Toen kwam fase 2 en dacht ja ik mag brood eten en al eens rijst. De eerste week ging voorbij en ik had gewoon geen behoefte aan brood of rijst. Ook nu, na 9 weken, eet ik nog steeds heel weinig tot geen brood of aardappelen. Ook snoep zegt me heel weinig tot niets meer.
We zijn ondertussen al een paar dagen op vakantie geweest en regelmatig op restaurant gaan eten en vorige week woog ik 61,6 kilo! Ik was zo fier op mezelf. Dit had ik nooit durven dromen! Eigenlijk had ik mij een streefgewicht van 63 à 64 kilo voorgenomen. Ben in totaal dus 11 kilo kwijt waarvan 7,5 kilo puur vet.
Voor het eerst heb ik het gevoel dat ik dit gewicht kan houden dankzij het Restart programma!
Heel erg bedankt Valerie en Marleen!