06/10/2025
Z ogromną radością wspieramy V Festiwal Piosenki Polskiej w Gandawie 🎶💛Dziękujemy Instytut Języka i Kultury Polskiej w Gandawie za zaproszenie do współpracy i możliwość bycia częścią wydarzenia, które przypomina, że język – czy to słów, czy muzyki – zawsze służy porozumieniu.
🎶 Do naszej wielkiej, muzycznej przygody coraz bliżej! 🎶
Już za kilka dni spotykamy się na V Festiwalu Piosenki Polskiej w Gandawie! 💃🕺
A dziś z ogromną radością przedstawiamy naszego sponsora:
🌟 Partner V Festiwalu Piosenki Polskiej w Gandawie – Prevenza! 🌟
Choć na belgijskim rynku działają jako Prevenza dopiero od marca 2024 roku, ich historia sięga znacznie dalej. Założycielki – Agnieszka i Kamila – od 2007 roku wspierają Polaków i pracowników z Europy Wschodniej w zakresie BHP, szkoleń i bezpieczeństwa pracy.
Dziś Prevenza to uznany ośrodek szkoleniowy we Flandrii Wschodniej, prowadzący kursy w językach ojczystych pracowników – polskim, ukraińskim, białoruskim, bułgarskim i rumuńskim. Dzięki temu wiedza staje się dostępna, a bezpieczeństwo – realne.
💡 Ich misją jest budowanie świadomości, że bezpieczeństwo w pracy to nie przywilej, lecz prawo każdego człowieka – niezależnie od kraju pochodzenia.
Z całego serca dziękujemy Prevenzie za wsparcie naszego wydarzenia! 🤝 Dzięki nim dziecięce talenty rozbłysną jeszcze mocniej! ✨
Zapraszamy już w najbliższą sobotę o 15:00 – będzie muzycznie, radośnie i pysznie: polski smalec z ogórkiem, ciasta, kawa i wiele innych niespodzianek! 🇵🇱☕
👉 Zajrzyjcie też na profil i stronę Prevenza, by zobaczyć, jak zmieniają świat pracy na bezpieczniejszy!