Mijn passie voor gezonde voeding, zelfhelende technieken, universele energie en liefde heeft ertoe geleid dat ik startte met de opleiding Voeding-, Gezondheid- en Levenswijze consulent en ik bleef me bijscholen met o.a. opleidingen aromatherapie, reiki, edelsteenmassage en Tibetaanse yoga (Lu Jong & Tog Chöd)
Het fantastische aan Tibetaanse yoga is dat het zowel op het energetische, fysieke, mentale, emotionele als op spirituele vlak werkt. Lu Jong is meditatie in beweging, de basis van de Tibetaanse yoga. Je leert een reeks eenvoudige bewegingen die voor iedereen haalbaar zijn. De wervelkolom speelt een belangrijke rol in de Tibetaanse geneeskunde alsook in Lu Jong. Het regelmatig beoefenen van Lu Jong geeft ons een soepel, krachtig lichaam en een rustige, maar alerte geest. Deze oefeningen maken blokkades in ons lichaam los, door in een golfbeweging afwisselend druk te zetten op onze chakra’s en wervels. Lu Jong helpt negatieve emoties los te laten, door het verhogen van vreugde en mededogen, hierdoor creëren we een emotionele balans. Lu Jong werkt op alle dimensies van ons welzijn. Het brengt fysieke gezondheid, het verhoogt onze energie en we voelen ons fit en vreugdevol. Tog Chöd
In Tog Chöd beoefenen we bewegingen voor lichaam en geest met een licht houten zwaard. Oorspronkelijk zijn het heilige dansen van Tibetaanse lama’s, een oude vorm van Tibetaanse yoga healing. Het zijn sierlijke bewegingen op het ritme van de 5 elementen. Het is dus geen gevecht tegen een vijand of een tegenstander. De enige vijand in ons leven zijn we zelf. Tog Chöd helpt ons om in onze kracht te staan en vol zelfvertrouwen in het hier en nu te leven. Waardoor ons lichaam en onze geest weer in balans zijn en de zelfhelende energie door ons lichaam stroomt. Het geeft ons een gevoel van gelukzaligheid.