19/03/2021
Hallo allemaal ! Mag ik je hulp eens vragen ? 😇🙈
Omdat we door de avondklok toch allemaal thuis zitten, dacht ik laat ik uit mijn comfortzone stappen en via Zoom jullie vermaken door mijn uitdaging met jullie te delen.
Ik werk samen met leuke collega's aan een nieuw bedrijf IN BALANS - TIJD VOOR VERBINDING . Waar we mensen meer kennis willen meegeven over een evenwichtig leven. We doen dit door middel van online lessen ,consultaties, events en reizen, producten die het immuunsysteem nu met COVID helpen ondersteunen en verbeteren. Binnenkort kan je ons vinden via onze website ,Instagram en nu al op onze Facebook pagina. We gaan in aug in volle start ! We sturen je zeker een linkje door als de website klaar is ..
Nu werken we samen met een tof bedrijf . Die op basis van pure Aloë Vera is ..de marktleider er in is...die veel voor o.a. gezondheid en weerstand kunnen doen hebben we dit nu net net nodig? En het mooie is is dat ik dit nu met jullie mag delen.😇🥰🥳
Vrijdagavond, 19 maart gaat o.a. een Fysiotherapeut die fan is geworden van de producten online meer info geven. Ik ben zelf ook ingelogd natuurlijk.
*Hoe kan je me supporten met onze nieuwe onderneming
1. Door ook in te loggen en te kijken en te luisteren
2. Door dit te delen met mensen die op zoek zijn naar een gezondere levenstijl, mensen met pijn hun lijf (spieren/gewrichten/ontstekingen), darmproblemen, huidproblemen, mensen die willen afslanken of meer energie kunnen gebruiken. Hun immuunsysteem willen versterken tegen Covid ! 💪
👉🏼 De link krijg je als je me een app stuurt dat je mee wilt kijken.
Hoop je te zien vrijdag om 20.00 online op Zoom!
Groetjes Claudia 👩😘