Улица Фахраддина Мусаева 27
Be the first to know and let us send you an email when OKİ Hospital posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.
Send a message to OKİ Hospital:
Sizin sağlamlığınız bizim əsas məqsədimizdir!
OKİ Klinikası Azərbaycanda pasiyentlərin etibarını qazana bilmiş çoxprofilli müasir tibb müalicəxanası kimi tanınır. Klinikamız 1997-ci ildən fəaliyyət göstərir, respublikamızın ilk özəl tibb mərkəzlərindəndir və tibb sahəsində öz liderlik mövqeyini artıq 20 ildən artıqdır ki, qoruyur. OKİ Klinikası əhaliyə tibbi-profilaktik, müalicəvi-diaqnostik, konsultativ və reabilitasiya xidmətlərini göstərir. Hal hazırda klinikada 40-dan artıq istiqamətdə tibbi xidmətlər mövcuddur. Biz fəaliyyətimizdə yalnız sübüt olunmuş təbabətin prinsiplərinə əsaslanırıq!
Həkim heyətimiz daim öz üzərində çalışan, beynəlxalq və regional konfranslarda iştirak edən təcrübəli peşəkarlardan ibarətdir. Bütün müayinələr beynəlxalq standartlara uyğun şəkildə aparılır. İlk pasientimizə xidmət göstərdiyimiz gündən bu günə kimi kollektivimiz yüksək professionallığı, öz peşəsinə və insanlara olan sevgisi ilə seçilir. Sizin etibarınızı qazanmaq üçün biz maksimal dərəcədə bütün potensialımızı, iş təcrübəmizi, tibbin yeniliklərini və müasir aparat komplekslərin imkanlarını bir araya gətirərək çalışdıq. Çox sevindirici haldır ki, pasiyentlərimiz bizim cəhdlərimizi layiqincə qiymətləndirir və sağlamlıqlarını bizə etibar eləməyə davam edirlər. Təbii ki, qazandığımız uğurlarla kifayətlənmirik. Daim müştərilərimiz üçün müayinə və müalicə xidmətlərinin yeni növlərini təşkil edirik. Sığorta şirkətləri ilə sıx əməkdaşlıq edirik.