14/04/2026
Een collectieve reading. Zelf nood aan een persoonlijk inzicht, dit kan in ruil voor € 9 ? Ik ben vandaag de hele dag beschikbaar. Reageer onder dit bericht of stuur me een DM
Zoals je weet hangt er een vurige energie in de lucht. Die energie is er niet om je te vernietigen, maar ook om te belichten wat nog aanzien mag worden. Om zichtbaar te maken wat er nog onder de oppervlakte zit.
En toch... in die intensiteit ontstaat er ook iets zachts. Een opening, een uitnodiging. Een plaats waar jij terug mag voelen, waar jij jezelf kan & mag zijn. En in verbinding kan & mag gaan met anderen.
Voor je hier volledig in kan stappen, zal er nog iets oud je aandacht vragen. Want er liggen nog lagen die momenteel gezien willen worden. Denk aan een pijn die ooit te zwaar voelde om te dragen, maar die jij nu wel kan aanzien. Het is zeker niet om je naar beneden te halen, maar net om dat zwaard uit je hart te trekken. Zodat je hart terug lucht krijgt, het terug kan ademen.
Dus wat zit er nog vast in je hart? Waar draag jij nog iets dat jij nu eindelijk mag verwijderen/loslaten?
Ga dat zwaard in zachtheid, met bewustzijn & vooral met liefde voor jezelf verwijderen. Want net hier in dat stukje liggen sleutels tot healing.
En als je dit aankijkt, als je durft te aanvoelen wat er gevoeld mag worden, kan je een transformatie teweeg brengen. Die innerlijke verschuiving.
Zodat ook die balans kan terugkeren. Die balans in jezelf en als resultaat ook in je omgeving.
Echte wees je wel bewust van een valkuil die mee aanwezig is. Het koppig zijn, misschien iets toch niet willen aanzien. Om vast te willen houden aan datgene wat vertrouwd voelt, ook al weet je dat het niet meer dient.
Blijf niet aan de oppervlakte, durf te graven in je emoties, in je onderbewustzijn. Durf naar die gevoelige plaatsjes te gaan, niet om jezelf pijn te doen of om te kwellen. Net om dat zwaard uit je hart te gaan verwijderen.
© Energy-Health
Zelf nood aan een persoonlijk inzicht, dat kan! In ruil voor € 9