22/09/2025
Informatief WEBINAR — maandag 29 september 19u — €15
De uitvaartsector... In elke sector gebeuren minder kosjere praktijken, ook hier. We gaan daar niet onnozel over doen, ook al is dat enorm betreurenswaardig.
Via het programma 'win win' op VRT was er wat commotie, hopelijk worden bepaalde zaken onder de loep worden genomen en komen er maatregelen.
Al draag je als consument ook zelf verantwoordelijkheid. Je kiest namelijk zelf met wie je op dat moment in je leven werkt, dat recht heb je. Een overlijden is bijzonder kwetsbaar en fragiel moment, dat leg je niet zomaar in iemands handen. Informeer je dus VOORAF, het geeft gemoedsrust om te weten wat mag/kan/moet.
GOED NIEUWS! Ik organiseer een online info-moment op maandag 29 september, waarin ik uitleg hoe een thuisopbaring in z'n werk gaat, dat je ook een wade kan kiezen in plaats van een kist en hoe dat dan gaat, welke keuzes er allemaal zijn, wat je zelf kan en mag doen, kosten... kortom, een inspirerend webinar om te volgen vanuit je zetel! En jullie hoeven daarom niet met mij te werken nadien, maar dan ben je op z'n minst al juist geïnformeerd. ❤️
(en dat alles voor de prijs van 1 gin-tonic, kan je niet voor sukkelen)
Ik zie je graag dan:
Hoe kan je bewust afscheid nemen?