28/02/2026
Op zoek naar een goed fitness of personal coach.
www.jeroenswinnen.be
trainingsbegeleiding duursport
Lactaattesten
PT (transformatie)
online krachttraining schema's
vrije Fitness
massages In mijn eigen fitness zaal.
Westhinderstraat 12
Bredene
8400
Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Sport&Wellness nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.
Stuur een bericht naar Sport&Wellness:
De passie voor het trainen zit echt in mijn bloed, de passie om te presteren en het uiterste uit mijn lichaam te halen en telkens de limiet te gaan verleggen ligt hoog bij mij. Ik doe al aan competitie van mijn 13de levensjaar. Toen liep ik wedstrijden in mijn eigen gemeente maar ging altijd me 1 doel en dat was winnen! Dit lukte in mijn jeugd aardig, op vele crossen of straatkoersen wist ik mij wel te nestellen bij de eerste 3.
Maar ik wou meer, ik keek op naar mannen die de marathon liepen die voor mijn deur langs kwamen, enkele jaren later werd er ook volledige triathlon georganiseerd in mijn gemeente waar ik van start tot finish de wedstrijd volgde en met mijn fiets van het ene punt naar het andere punt reed om de atleten te zien en aan te moedigen.
Op mijn 16e ben ik dan echt met competitie begonnen: duathlon... ik heb dit gedaan tot mijn 25e en heb daar tot op Europees niveau gedraaid. In de jeugdreeksen tal van ere plaatsen behaald, 5x 2de plaats op het Belgisch Kampioenschap , vlaams en west-vlaamskampioen, bij de senioren Age-group 25jaar Europees kampioen lange afstand. En bij veel powemanduathlon top 15à10. Sedert 2007 tot heden loop ik marathons toptijd in 2015 - 2:39:40 - halve marathon in 2004 1:12:37
Vanaf mijn 25ste ben ik begonnen met opleidingen te volgen om trainer en masseur te worden. Ik gaf al advies aan mensen maar wilde meer weten. Dan zijn we gestart met basisopleiding van 2jaar anatomie/fysiologie/pathologie/psychologie - daarna opleiding als trainer - dan 2 jaar opleiding masseur en sportmasseur - Maar ik wilde nog meer weten en heb nog 2 jaar sportfysiologie bij gedaan.