Sport&Wellness

Sport&Wellness trainingsbegeleiding duursport
Lactaattesten
PT (transformatie)
online krachttraining schema's
vrije Fitness
massages In mijn eigen fitness zaal.

Jeroen, is opgeleid tot sportfysioloog - Trainer duursport/ fitnesstrainer - sportverzorger(masseur)

Ervaring (atleet)
duathlon 10 jaar
5 jaar als junior en heeft tal van podium gehaalt. In 98’ wk gelopen, in 99’ west en Vlaams kampioen
4x het sp criterium gewonnen duathlon.
5jaar bij de senioren waarvan ik 2jaar powerman circuit, veel top 15 plaatsen. In 2005 werd ik europeeskampioen op de lange afstand AGE-Group 25 –

2006 wereldrecord spinning 83u.
2007 gestart van het lopen marathons top tijd staat nu 2:39:10
2004 best tijd halve marathon 1:12:37
en tal van podium plaatsen 5 -10 -15km

Trainer/lactaattest
Ik geef nu al 13 tal jaar training aan diverse atleten en in verschillende disciplines. Van recreanten tot competitie/topatleten. De verschillende disciplines waar ik ervaring mee heb:
Triatlon/duathlon
Halve marathon tot Marathon
Atletiek 10.000m en 5000m
Mountainbike/Wielrennen

je kan ook als niet sporter personal coaching volgen.

28/02/2026

Wij leggen onze testen voor lopen buiten af. Om de werkelijke waarden van conditie te zien.

Na de test gaan we onmiddellijk de resultaten gaan bespreken, en geef ik advies hoe je verder moet.

In voor je laten testen is de juiste moment om tegen deze zomer goede prestaties neer te zetten.

www.jeroenswinnen.be

27/02/2026

Werken met maximaal krachttraining. Om zo weinig mogelijk junk volume te doen. En zoveel mogelijk significant herhalingen er uit te halen.

Wil jij ook kwaliteit voller trainen en meer resultaat!
Neem contact op met ons of kom langs in onze gym House

www.jeroenswinnen.be

25/02/2026

Geen resultaat... Geen begeleiding... Zit helemaal vast komt niet meer vooruit!

Dan kunnen wij jou helpen!

Wij hebben een professionele gym waar top materiaal in staat!

Wij leren jou de juiste techniek, wij helpen je met het schema. Wij helpen je met de juiste oefeningen!

Kijk op onze site www.jeroenswinnen.be
Of kom langs in onze gym House

20/02/2026

Een goede techniek uitvoering is voor ons van zeer groot belang!

Om in de eerste plaats spanning te voelen op de juiste plaats.

Om blessures/ overbelasting te gaan vermijden op lange termijn.

Om meeste kracht en spiergroei te genereren!

Wil jij ook trainen in fitness waar je echt nog begeleiding krijgt! Dan zit bij sport&wellness GYM HOUSE op de juiste plek!

Meer informatie over ons is te vinden op www.jeroenswinnen.be
Of kom gerust even langs in onze gym House!



18/02/2026

Eèn van onze cliënten die we gaan bijsturen op basis van techniek.

Elke cliënt wordt begeleid in onze gym House!!
Bij elke oefening maar ook met hun schema.

Kom je nu in onze persoonlijke training of vrije fitness. Begeleiding is altijd verzekerd!

Plus dat traint met top materiaal, zoals Nautilus en prime!

Meer informatie is via onze site www.jeroenswinnen.be


12/02/2026

is terug klaar om het nieuwe koers seizoen te gaan in duiken. Hij wind hier de sprint tegen zijn ploeg makker.

Halfweg 2023 kwam Legolas aan kloppen. Van 2023 naar 2024 was een overgang jaar waar we enkel fundamentele elementen moesten verbeteren. Waardoor 2024 nooit echt top kon zijn in koers wereld. Hij had wel enkele zeer mooie prestatie. Maar 2025 moest echt jaar worden!

Het seizoen 2025 begon echt veel belovend te worden. Maar blessure gooide roet in het eten. Plotseling had hij veel pijn in heup na het trainen op een nieuwe fiets. In latere fase was gebleken dat hij een vergroening had op de heup. Waardoor er veel wrijving ontstond en ontsteking.

Hij kon geen power meer geven, op den duur zelf niet meer fietsen. Na heel wat Dokter bezoek, scan, gingen ze eerst proberen met infiltratie (gel) waar ik mijn bedenkingen bij had. Maar wat ik dacht kwam uit hij kon geen power geven. In augustus 2025 dan eindelijk de operatie aan de heup.

Daarna wis ik dat we konden revalidatie opstarten en beginnen met het herstel. De eerste weken kine, waar kine systematische elke week de intensiteit kon verhogen. Na 13 weken konden we de eerste echte fietstrainingen afwerken.

We gingen ook systematisch te werk. Elke training was er overleg en stuurde we bij. Elke periode zagen we zijn conditie stijgen.

De voorbije maand is er toch al zeer goed getraind. En heeft hij een deftige stage in Calpe kunnen afwerken.

Nu is het uitkijken naar de eerste grote Wereldbeker wedstrijd. Vandaar uit kunnen we dan onze verder stappen zeggen.



Dit weekend was het de start van nieuwe seizoen.En liepen heel wat atleten van uit de groep mee in de halve marathon van...
10/02/2026

Dit weekend was het de start van nieuwe seizoen.
En liepen heel wat atleten van uit de groep mee in de halve marathon van Oostende

Kimberly 10km 1:07
Fabienne 10km 55'
Nicolas 10km 40'43

Thomas 21km 1:17:51
Sam 21km 1:22:10
Jonathan 21km 1:32:29
Stefaan 21km 1:58
Nele 21km 2:14

Dikke proficiat aan iedereen! Er wert nu al zeer sterke gelopen! Dat belooft voor komende seizoen!!

t

ervaty bites_

Jill is bezig met vet verlies fase. Ze zit in week 19 en doet zeer goed!Zij traint 3 maal per week in onze gym House en ...
07/02/2026

Jill is bezig met vet verlies fase.
Ze zit in week 19 en doet zeer goed!

Zij traint 3 maal per week in onze gym House en doet krachttraining.

Haar start gewicht was 130.6kg en zit nu aan 122.8kg.
Ze is op weg naar eerste tussen doel en dit is 120kg

Wij hebben voor haar plan gemaakt die werkt en diep aansluit aan haar dagelijkse leven.

Ook haar trainingen zijn gericht voor haar bouw.
Elke week wordt ze wat sterker, elke week zet wat progressie neer op allerlei vlakken.

Wij helpen ook niet alleen op fysieke vlak, maar hebben ook oog voor het mentale aspect.

Wij geven begeleiding op alle vlakken!

Volg hier verder om het verdere verhaal van Jill te volgen.

Wil jij ook vet verlies fase en wil je er echt voor gaan.
Dan kan je steeds aan melden op onze site www.jeroenswinnen.be



-gymhouse

02/02/2026

Even uitleg over onze gym House!

Er kan hier op 2 manier getraind worden in onze gym House!

1️⃣Fitness met begeleiding!
2️⃣Personal coaching!

Wil je meer informatie kijk op www.jeroenswinnen.be

-sportandwellness

01/02/2026

Training van voorbije week.

En uitleg van wie er wil komen trainen in onze gym House! Op beste materialen en met begeleiding om training naar hoger niveau te tillen!

www.jeroenswinnen.be

-sportandwellness

23/01/2026

Deze ochtend wat ik bezig tegen cliënt over de juiste keuze maken van oefening in schema.

Maar ging ook over techniek, en toch meer dan duidelijk dat er voor 90% nog steed de technieken van veel oefenen verkeerd gedaan worden.

Wil jij technieken bij je fitness oefening verbeteren. Om je spiergroei te gaan optimaliseren.

Dan kan je bij ons Techniek training volgen voor enkele uren

Of in de vrije fintness trainen in onze gym House waar ook begeleid word.
Of PT waar je vanA tot Z begeleid wordt.

Meer informatie kom gerust langs in onze gym
Of neem contact op via de site www.jeroenswinnen.be

Adres

Westhinderstraat 12
Bredene
8400

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Sport&Wellness nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact De Praktijk

Stuur een bericht naar Sport&Wellness:

Delen

Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn
Share on Pinterest Share on Reddit Share via Email
Share on WhatsApp Share on Instagram Share on Telegram

Wat een droom was is nu werkelijkheid

De passie voor het trainen zit echt in mijn bloed, de passie om te presteren en het uiterste uit mijn lichaam te halen en telkens de limiet te gaan verleggen ligt hoog bij mij. Ik doe al aan competitie van mijn 13de levensjaar. Toen liep ik wedstrijden in mijn eigen gemeente maar ging altijd me 1 doel en dat was winnen! Dit lukte in mijn jeugd aardig, op vele crossen of straatkoersen wist ik mij wel te nestellen bij de eerste 3.

Maar ik wou meer, ik keek op naar mannen die de marathon liepen die voor mijn deur langs kwamen, enkele jaren later werd er ook volledige triathlon georganiseerd in mijn gemeente waar ik van start tot finish de wedstrijd volgde en met mijn fiets van het ene punt naar het andere punt reed om de atleten te zien en aan te moedigen.

Op mijn 16e ben ik dan echt met competitie begonnen: duathlon... ik heb dit gedaan tot mijn 25e en heb daar tot op Europees niveau gedraaid. In de jeugdreeksen tal van ere plaatsen behaald, 5x 2de plaats op het Belgisch Kampioenschap , vlaams en west-vlaamskampioen, bij de senioren Age-group 25jaar Europees kampioen lange afstand. En bij veel powemanduathlon top 15à10. Sedert 2007 tot heden loop ik marathons toptijd in 2015 - 2:39:40 - halve marathon in 2004 1:12:37

Vanaf mijn 25ste ben ik begonnen met opleidingen te volgen om trainer en masseur te worden. Ik gaf al advies aan mensen maar wilde meer weten. Dan zijn we gestart met basisopleiding van 2jaar anatomie/fysiologie/pathologie/psychologie - daarna opleiding als trainer - dan 2 jaar opleiding masseur en sportmasseur - Maar ik wilde nog meer weten en heb nog 2 jaar sportfysiologie bij gedaan.