14/10/2025
✨ NIEUW IN HET TEAM: CÉLINE VERSCHUEREN ✨
We zijn ontzettend blij en trots om ons nieuwste teamlid aan jullie voor te stellen: Céline Verschueren, die vanaf nu Physical Emotional Release zal aanbieden binnen onze praktijk.
Tot vandaag werd deze lichaamsgerichte methode enkel begeleid door mannelijke therapeuten — Michiel en ikzelf. En hoewel we daarin al jarenlang waardevolle processen mogen begeleiden, beseffen we dat dit niet voor iedereen vanzelfsprekend is.
Voor veel vrouwen kan de stap naar deze vorm van therapie, waarbij het lichaam centraal staat en emoties zich fysiek mogen tonen en loslaten, een grote drempel zijn wanneer de begeleiding mannelijk is.
Daarom hechten we er groot belang aan om ook vrouwelijke energie een plek te geven binnen dit werk. Niet alleen om die drempel te verlagen, maar ook omdat vrouwelijke aanwezigheid een andere, diep helende kwaliteit kan brengen in het werken met emoties, lichaam en veiligheid. 🤍
Het was voor ons dan ook geen kwestie van “gewoon een vrouw zoeken” — integendeel. We zochten iemand die écht resoneert met dit werk, iemand die de energie draagt die Physical Emotional Release vraagt: aanwezig, afgestemd, krachtig én zacht tegelijk.
En die persoon is Céline.
Ze is er niet zomaar gekomen. Ze heeft een intensief intern opleidingstraject gevolgd, maar nog belangrijker: ze brengt de juiste aanwezigheid, voeling en mindset mee die zo cruciaal zijn in dit werk.
She has what it takes. 🌿
We zijn dan ook heel dankbaar en enthousiast dat Céline nu deel uitmaakt van ons team.
We geloven dat haar aanwezigheid niet alleen een verrijking is voor de praktijk, maar vooral een uitnodiging voor iedereen die zich veiliger voelt bij vrouwelijke begeleiding.
Welkom Céline — je bent méér dan welkom.
Laat het lichaam spreken, laat de emoties stromen.