27/03/2026
‘Creatief’ Verstillen… “Niet voor mij, ik kan dat niet, ik heb geen kunstzinnige achtergrond…”
Dit hoor ik mensen wel eens zeggen.
Ik zou spontaan zeggen… Goed zo. Dan ben jij ook vrij van bepaalde kaders en heb je alle experimenteerruimte. Je hoeft helemaal geen kunstzinnige achtergrond te hebben, je hoeft zelfs niet creatief te zijn. Enkel een beetje moed aanspreken om te durven experimenteren. Ook al is het klein, stil, traag, niet mooi, groot, chaotisch,... Ook al voel je niets of is er stilstand. Dan probeer je dit neer te zetten… Alles is goed.
Ik spreek niet over kunstwerken maar over processen. Hoe is het om bv terug als kind stippen te zetten, vegen te maken met kleuren die bij je opkomen. Het hoeft niet te passen, het hoeft niet binnen de lijntjes, het mag ZIJN. Daarover gaat creatief Verstillen.
Ook op de workshop ‘ Verstillen in rouw’, nodig ik jullie uit om te voelen wat er bij jou leeft en hoe je dit op de manier zoals het aandient, kan creëren. Wij begeleiden je daarbij.
Ook via zang, ademen, bewegen,… verkennen we zacht wat voor jou is weggelegd. Anneloor en ikzelf nodigen uit. Aan jou de keuze of je meegaat, je grenzen verkent én ook je grenzen wat kan stretchen.
Welkom, helemaal welkom, zoals je nu bent.
Heb je nog aarzeling, contacteer mij. Als dit de barrière is om deel te nemen, dan help ik graag deze bij jou te verkennen en wat lager te maken.
Ik voel hierbij dat we ook met dit thema in zachtheid, speelsheid of plezier kunnen gaan. Het hoeft niet allemaal zwaar te zijn of te blijven. Rouw en verdriet kunnen ook sprankels bevatten. Aan jou om hiermee te experimenteren.
Liefs,
Kristien.
Meer info en inschrijven:
14 april:
https://agrimonia.kennis.shop/pay/verstilleninrouw14april26
18 april:
https://agrimonia.kennis.shop/pay/verstilleninrouw18april26
30 april:
https://agrimonia.kennis.shop/pay/verstilleninrouw30april26