20/01/2026
Met veel plezier verwelkomen we Glenn in het team van Monimo.
Glenn werkt met jongeren en volwassenen die vastlopen in hun dagelijks functioneren of in een overgangsmoment in hun leven. Dat kan gaan over school of studie, een eerste job, werkdruk, heroriëntering na uitval, of het gevoel dat alles steeds nét te veel wordt.
In zijn begeleiding ligt de focus niet op grote verklaringen, maar op de vertaalslag naar het echte leven. Glenn vertrekt vanuit aandachtig luisteren en één eenvoudige vraag: wat maakt het nu lastig, en wat zou deze week al iets lichter kunnen maken? Van daaruit zoekt hij samen met cliënten naar haalbare afspraken, duidelijke structuren en kleine aanpassingen die ook buiten de sessies blijven werken zowel thuis, op school als op het werk.
Dankzij zijn jarenlange ervaring in HR, loopbaanbegeleiding en zijn rol als preventieadviseur en vertrouwenspersoon op de werkvloer, kent Glenn de realiteit van verwachtingen, deadlines en samenwerking van binnenuit. Vanuit die achtergrond heeft Glenn ook specifieke aandacht voor studiekeuzes, stages, stress, werkvragen, structuur en overgangsmomenten.
Vaak zit vooruitgang niet in méér inzicht, maar in één kleine verschuiving die elke dag opnieuw rust geeft.
Meer info over Glenn en zijn aanbod vind je op onze website.
https://www.monimo.be/team/glenn_de_borger/