Sat Nam Puur

Sat Nam Puur Wees wie je echt bent!

Hiervoor kan je bij mij terecht:

Holistische massage;
Ayruvedische massage;
Zorgmassage;
Hotstone massage;
Aroma-Therapie;
Fybromassage;
Bachbloesems consulent;
Go4Balance consulent

03/01/2026
2025 vertrekt stilletjes aan naar de herinneringen.2026 maakt zijn intrede. 🎆Voor mij betekent ( energetische) massage :...
31/12/2025

2025 vertrekt stilletjes aan naar de herinneringen.
2026 maakt zijn intrede. 🎆

Voor mij betekent ( energetische) massage : horen , zien, voelen, luisteren…
Vaak geef je je als klant letterlijk en figuurlijk bloot… in alle puurheid en kwetsbaarheid..

Dankjewel om mij als therapeut hierin toe te laten .
En vooral dikke dankjewel voor al jouw in vertrouwen mij!!

Ik wens je voor het nieuwe jaar voldoende zelfzorg en vooral zelfliefde…. Want alles begint bij jezelf!
En weet , na het dal (bezaaid met soms onbegrijpelijke 🙂levenslessen ) komt de berg … altijd !!! Met de nodige tijd!!
Niet elke dag is goed, maar er zit iets goed in elke dag! ❤️
Vanuit mijn hart,
Alle liefs,
Veerle

Loslaten wat 2025 heeft achtergelaten
Er zit iets in het einde van een jaar dat bijna voelt alsof je je adem inhoudt. Alsof je nog één keer achterom kijkt en denkt: “Was dit het? Heb ik genoeg gedaan?

Misschien was 2025 een jaar dat je heeft uitgedaagd. Een jaar waarin je stukken van jezelf tegenkwam die je liever had overgeslagen. Misschien heb je afscheid genomen van mensen, verwachtingen of oude versies van jezelf. Soms vrijwillig, soms omdat je geen keuze had.

En toch ben je hier.
Met alles wat je hebt overleefd, vastgehouden, uitgeprobeerd, laten vallen.

Laat 2025 maar zachtjes uit je handen glijden. Niet met harde conclusies of perfecte afrondingen, maar met een simpel:
“Dit hoofdstuk is klaar. Dankjewel.”

2026 toelaten
Er zit een andere energie in 2026. Minder verklaren, meer voelen. Minder pleasen, meer kiezen.
Het vraagt niet om een plan van tien stappen. Niet om het meteen allemaal te weten. Alleen om op te komen dagen, voor jezelf, dit keer.

Misschien voelt het spannend, alsof je een kamer binnenloopt waar je nog nooit bent geweest. Misschien voelt het hoopvol, alsof er eindelijk ruimte komt om te ademen. Beide zijn oké. Beide horen erbij.

Zeg maar:
“Ik hoef niets af te dwingen. Ik mag openen. Ik mag ontvangen.”

Want ergens, in de ruimte tussen wat je loslaat en wat je toelaat, begint het nieuwe al.

Dus hier sta je. Eén voet in wat was, één in wat gaat komen. Het oude niet verloochenend, het nieuwe nog niet overschreeuwend.

Adem uit: 2025.
Adem in: 2026.

Niet omdat je er klaar voor moet zijn, maar omdat je er klaar mag zijn.

Welkom 2026.
Ik kies voor mijn hart.
Ik kies voor zachtheid.
Ik kies voor mij.

Fijne jaarwisseling
Liefs
Marilyn 💗

30/12/2025

Fabeltjes...
1 Je moet je kristal af en toe afspoelen.
2 Laad je kristal op in de vollemaan/ in zonlicht.
3 Gebruik seleniet voor het reinigen en opladen.
4 Als hij mat wordt, breekt of zijn kleur verliest dan is hij opgewerkt.
5 Als je de steen verliest dan is hij klaar met jou.

En zo zijn er nog heel wat meer verhalen. Maar ik reageer graag op bovenstaande:

1 Het spoelen doet niets met je kristal. Mocht de reden zijn dat je het kristal wil schoonmaken, gebruik dan een stofdoek. Het kan geen kwaad dat je dit lichtjes vochtig maakt (niet doen bij zoutsteen of seleniet). Verder lees je hoe het spoelen je kristal kan beschadigen. Een grote stevige geode in bv amethist reinig ik met water en wat dreft, met een zacht handborsteltje om goed tussen de puntjes te kunnen. Doe dat echter niet met bv een Marokkaanse kwartsgeode, waarbij de moedersteen poreus kan zijn. Doe het ook niet met chalcedoongeodes waar vaak metalen in vergroeid zijn. Het water sijpelt erin en de metalen (kopererts, mangaan, ijzererts,...) kunnen roesten.

2 Het licht van de maan doet niets met je kristal. Maanlicht is de weerkaatsing van zonlicht, en bestaat dus op zich niet. Bij vollemaan is er een sterker magnetisch veld. Al wat leeft laaft zich daaraan. Je kristallen hebben er ook deugd van, maar mogen rustig binnen blijven liggen. Als jij niet kan slapen omdat het vollemaan is en de energie dan heviger is, dan lig jij toch ook niet in het maanlicht? 🙂
Leg je kristal niet in het zonlicht. Dit heeft geen enkel effect, en veel kristalsoorten verliezen hun kleur. Let zeker op met o.m. fluoriet, amethist, celestine, aquamarijn, aventurijn, kunziet, beryl, malachiet, rozekwarts, turkoois, larimar en toermalijn. Weet dat kristallen miljoenen jaren in het donker binnen in bergen of onder de grond gevormd werden, zonder maan- of zonlicht!

3 Op het internet lees je heel vaak dat seleniet de manier is om een kristal te reinigen en op te laden. Seleniet neemt lading en druk van je kristal, en een schaaltje seleniet is goed om bv. je juwelen en zaksteentjes in te leggen als je gaat slapen. Zo reinig je ze wat van spanning en druk van de dag. Seleniet neemt de druk van emotie en stress weg, maar is lang niet een complete reiniger voor je kristal, en al helemaal geen oplader. Vaak gebruikt men ook een abalone schelp. Ook deze heeft wel een rustig makend effect en neemt spanning weg, maar is niet een manier om te reinigen en op te laden. Andere kristallen die ontstoren (maar niet opladen) zijn bv hematiet, schalenblende, sodaliet, obsidiaan.
Compleet reinigen en opladen doe je met shungiet. Leg een shungiet steentje bij je kristal en het kristal is helder, zuiver en 'geopend', op zijn sterkst.

4 Een kristal is nooit 'opgewerkt'. Vergeet niet dat het kristal vele miljoenen jaren oud is, en wij slechts een glimp in zijn bestaan zijn! Onze druk of stress of emotie wijzigt helemaal niets aan de minerale samenstelling van het kristal. Wel kan ons mentale gedoe wat aan een kristal kleven. Leg er even een shungiet bij om dit te neutraliseren, en that's it.
Wordt je kristal mat? Misschien mag je het niet onder water houden (wat sowieso niet hoeft). Of misschien was er een waxlaagje, olie of kleurverdieper op en is dat er intussen afgesleten? Misschien is je kristal poreus en verliest het daardoor zijn g***s (zoals seleniet, galena en zoutsteen)? Vele soorten calciet verliezen zelfs hun kleur als je ze vaak nat maakt, en celestien ook. Die laatste valt zelfs uiteindelijk uit elkaar, want de moedersteen die de puntjes bij mekaar houdt is poreus. Vaak werkt water zelfs als een zuur op een kristal, zoals op de toermalijn en sommige soorten kwarts.

Een kristal kan ook toxische stoffen afgeven. Let dus op met welke je in water legt om je water met de frequentie van het kristal op te laden.
Toxische stenen (niet in het water leggen) zijn o.m.:
amazoniet
aquamarijn
azuriet (ook vergroeid met malachiet)
zwarte toermalijn
topaas
smaragd
celestine
chrysocolla
cinnaber (of vermiljoen)
chalcopyriet
fluoriet
watersaffier (of ioliet)
galena
granaat (alle soorten, ook hessoniet en grossulaar)
groene maansteen (of garniriet)
labradoriet
lepidoliet
malachiet
moldaviet
maansteen (de hele familie)
preniet
pyriet
robijn (ook de blauwe variant saffier, ook sterrobijn)
sodaliet (ook de paarse variant en andere kleuren sodaliet)
serpentijn (alle varianten)
zonnesteen
vanadiniet
topaas
sugiliet
moqui marbles
chalcedoon
hematiet
hemimorfiet
lapis lazuli
scholenblende
magnetiet

Bovendien: water sijpelt in gaatjes en breuklijntjes, en ongezien kan het schade brengen, tot later ineens je steen barst of breekt.

5 Als je een steen verliest, kan hij van zijn haakje gevallen zijn. Een geboord haakje is veiliger dan een haakje dat boven op de steen gekleefd is, maar toch kan het altijd loskomen. Als je een hanger aanhoudt om te douchen dan kan het warm water en de zeep de lijm geleidelijk los maken. Een geboord gaatje in de hanger met een touwtje erdoor is nog veiliger, maar... het touwtje kan het begeven.
Een steentje in je zak is ook niet veilig, daar zullen velen van jullie getuigen van zijn 🙂 Het valt bij het uitkleden, en het is gebroken. Het geraakt in de wasmachine, of het valt simpelweg uit je broekzak als je neerzit. Beter is je zaksteentje(s) in een buidelzakje bij je te houden.
Het is best mogelijk dat je het verloren kristal los kan laten, maar het verliezen heeft niet als reden dat je het niet meer nodig hebt. Ben je jouw kristal verloren, dan is dat zo. Weet je niet meer waar je jouw boek gelegd hebt, dan betekent dat niet dat je niet meer verder dient te lezen 😉

Koester je oeroude kristallen, wonderbaarlijke geschenken van de natuur. Eer ze en geniet ervan! Een kristal kan 'dicht' zijn als hij jaren op de zolder of in een doos gelegen heeft. Dan lijkt hij 'grijs', mat, dood. Vaak komen mensen hier met kristallen die zij op zolder bij oma vonden, in de kringloopwinkel kochten, ... en die er zo doods uitzien. Hoe het komt kan ik hier niet verklaren, maar met liefdevolle aandacht kan je jouw kristal openzetten. Vaak krijg ik de vraag hoe het komt dat de kristallen in ons atelier zo 'open' staan en stralen. Ik overgiet ze dagelijks met bewonderende liefde, ik koester ze. Dat is het geheim. Nu, het is geen geheim, en ik hoop dat jij dat ook doet! 🙏✨❤️
Fonkelende groetjes,
Stenen van Gwendoline
(Delen mag ☺️ )

Winterzonnewende vandaag! Stilletjes aan ontwaakt het licht terug✨✨✨✨
21/12/2025

Winterzonnewende vandaag!

Stilletjes aan ontwaakt het licht terug✨✨✨✨

Happy Winter Solstice - the longest of nights, and shortest of days. The pause in the wheel as the sun stands still before the light begins to return.

It is a magical night. A symbolic reminder that even in the depth of Winter the light of our souls still shines. Hope never fades.

So pause and reflect.
Light a candle, take a breath, and ask yourself:
What am I ready to leave behind?
What do I want to grow in the months ahead?

Feel the light within you burning steadily.

May your home be warm, your heart steady and your next season gently begin.

Blessed Yule Greetings from my house to yours.
With love
Fiona
www.earthmonk.guru

13/12/2025

Het is terug die tijd van het jaar!!
🎁stress… Waarom geef je dit jaar geen momentje van zelfzorg onder de 🎄boom cadeau?

Bon te verkrijgen via bericht, whatsapp, webshop of mailtje info@satnampuur.com.
Warme kerstgroet
Veerle

08/12/2025

Enkele kleine , maar effectieve oefeningen om je nervus vagus te reguleren ( parasympathische zenuwstel= je REM ) bij stress ….
Of eenvoudiger gezegd… wat kan JIJ doen om wat tot rust te komen?

Liefs, Veerle

05/12/2025

Uit goede bron vernomen: Er zijn dit jaar geen stoute kinderen😀🥰
Tip: zet je geluid Aan , bij het dansje van de Sint en de Pieten❤️

23/11/2025
Wees wie JIJ bent❤️
18/11/2025

Wees wie JIJ bent❤️

Wees wie je bent …❤️🧡❤️

Misschien ben je wel heel sociaal,
maar houd je niet zo
van grote groepen.

Misschien ben je wel heel speciaal,
maar heb je dat nooit zo gevoeld.

Misschien zie en voel jij heel veel,
maar heeft dat je vooral
in de weg gezeten.

Misschien wil jij gewoon de diepte in,
maar niemand die dat echt begreep.

Misschien ben je wel
van onschatbare waarde,
maar wist jij nooit zo goed
wat je hier op aarde deed.

Misschien ben jij wel heel
goed in er voor mensen zijn,
maar heeft dit je zoveel gekost
dat je bent ingestort.

Misschien ben jij wel één van
de meest heldere lichten op aarde,
maar heb je dat zelf nog niet ontdekt.

Misschien kunnen jouw gaven
wel de mensheid helpen,
maar je gelooft er niet in dat
jij zo belangrijk zou kunnen zijn.

Misschien maak jij wel
heel snel verbinding,
maar voel je dat je er
nooit écht bij hoort.

Misschien ben jij wel
gewoon heel gevoelig,
maar heb je dit nooit écht erkent.

Misschien heb jij wel wat te vertellen.
Misschien heb jij hier
wel iets belangrijks te doen.
Misschien ben je hier
niet zonder reden.
Misschien kan jij wel
de toekomst laten zien.
Misschien kan jij wel iets
heel kostbaars doorgeven.

Misschien mag je goed op jezelf letten.
Misschien mag je jezelf serieus nemen.
Misschien mag je jouw
gehele zelf omarmen.
Misschien mag je wel in
je grootsheid gaan staan.

En misschien,
mag je nu wel stoppen met
het woordje misschien.

Want misschien,
is het nu de hoogste tijd
om in jezelf te gaan geloven.

Je bent het waard.
Je bent prachtig.
En je bent één van de
sleutels hier op aarde.

Ga het alsjeblieft zien lieve schat.
Stop met jezelf klein houden
en wees wie je bent!

Bron Zoran Ristic 🧡
Liefs Jeanine van BinnenSpiegels Familieopstellingen en spirituele systemische coaching 🧡❤️🧡

09/11/2025

In elke zachte aanraking, ontwaakt het lichaam en leert de ziel terug luisteren. 🙏

Mijn manier van behandelen , is naar de traagheid te gaan ( dus Traag masseren) , waardoor je terug in jouw stilte en zachtheid komt…
om los te laten, te zakken in je lichaam EN vooral terug te leren VOELEN. ❤️🦋

De praktijk in een nieuw jasje 😍!
Benieuwd ?Wees welkom 🙏

P.s: de twee kleine vriendjes zijn surplus 😊!!!
Alle liefs,
Veerle 🥰


Adres

Wilderstraat 21
Galmaarden
1570

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Sat Nam Puur nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Delen

Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn
Share on Pinterest Share on Reddit Share via Email
Share on WhatsApp Share on Instagram Share on Telegram