05/02/2026
ππΊ
Smokey ter adoptie! π£
Smokey is een prachtig kruising border collie x malamute x akita. Hij kwam bij ons terecht na afstand vanwege tijdsgebrek. Smokey was 2 maand bij deze eigenaar. Smokey is gewoon van zowel overdag als 's nachts vrij binnen te leven. Hij leefde niet samen met andere honden of dieren. Smokey leefde samen met 2 kinderen en dit ging goed. Smokey is een enorm lieve en sociale jongen, af en toe zelfs wat opdringerig, hij weet hoeveel aandacht hij verdient, veel. :) Hij speelt heel graag met de bal. Smokey kent de commando's zit, lig, p**t, en "ga je wandelen". Smokey is niet wagenziek. Hij was gemiddeld 8 a 9 uur per dag alleen thuis, hierbij durfde hij wel de kasten openen. Hij is zindelijk in huis wanneer hij op tijd buiten gelaten wordt, logisch lijkt ons.
Smokey is een enorm knappe verschijning maar vergeet niet, hij is een kruising van 3 zeer actieve rassen elk met hun eigen ras- en karaktereigenschappen! Hij is een energieke jongen en heeft niet genoeg aan een balletje in de tuin en een blokje om. Zijn toekomstige baasje is dus liefst even energiek als Smokey zelf!
Nu mag Smokey op zoek naar een echt gouden mandje. Hij heeft in zijn jonge leventje al te veel eigenaars gekend en gaat dus nu op zoek naar dat gouden mandje waar hij welkom is en voor altijd mag blijven! Smokey kan niet goed overweg met andere dieren en gaat dus op zoek naar een mandje alleen. Smokey wordt graag in alle activiteiten betrokken en zoekt baasjes die veel met hem willen ondernemen. Hij kan geplaatst worden bij wat oudere kinderen die reeds op een correcte manier met Smokey kunnen omgaan. Wie kan hem dat prachtige gouden mandje geven?
Kennismakingen verlopen steeds op afspraak en na het invullen van onze vragenlijst via mail. Het heeft dus geen zin om zonder afspraak langs te komen alsook niet om telefonisch contact op te nemen.