07/03/2026
Bij Moon and Herbs staat aanraking voor meer dan alleen ontspanning. Het is een zachte uitnodiging om weer in verbinding te komen met jezelf, met je lichaam en met de natuurlijke stroom van energie. 🌙✨
De Godinnen Voetreflex is een bijzondere behandeling die zijn inspiratie vindt in oude vrouwelijke wijsheid en de helende kracht van aanraking. Via de voeten,de spiegel van ons lichaam worden reflexpunten gestimuleerd die het zelfherstellend vermogen ondersteunen en diepe ontspanning brengen.
Tijdens deze behandeling wordt ook gewerkt met een Kansa (kaash) schaal, een traditioneel Ayurvedisch instrument gemaakt van een bijzondere metaalmix. In de Ayurvedische traditie staat deze bekend om haar zuiverende en balancerende werking. De zachte cirkelende bewegingen met de Kansa schaal helpen spanning los te laten, energiebanen te harmoniseren en het lichaam terug in balans te brengen.
De combinatie van Ayurvedische voetreflexologie, warme olie en de Kansa schaal creëert een unieke ervaring: aardend, rustgevend en tegelijkertijd diep voedend voor lichaam en geest.
Een moment voor jezelf .Om te vertragen.Om te voelen.Om opnieuw te stralen, van binnenuit. 🌿
Moon and Herbs waar natuurlijke zachtheid en eeuwenoude wijsheid samenkomen.