28/12/2025
Lieve mensen,
Vaak hoor ik en lees ik dat je de dingen moet loslaten. Er zit hier een keer zijde aan. Ja, we mogen zaken loslaten. Maar daarvoor mogen we die zaken eerst toelaten, accepteren, voelen en ERNA kunnen we deze zaken loslaten. Loslaten is een proces. Een proces in verschillende lagen. Je kan niet enkel een gedachte of overtuiging loslaten. Die zitten in je cellen of organen ingebakken en daarom is het zo moeilijk om zaken los te laten. Het wegduwen in je hoofd of er niet meer aan denken is niet hetzelfde als loslaten. 🙌
Bij een centering sessie bekijk ik het lichaam in zijn totaliteit en ga ik het lichaam ondersteunen op de 4 vlakken. Op fysiek vlak, welk orgaan of spier is er geblokkeerd of stroomt de energie moeilijk? Welke overtuiging wil je loslaten of mee aan de slag gaan die vastzit in het celggeheugen. Alles slaat je lichaam op zowel de positieve ervaringen als de negatieve. Het inzicht is hierbij belangrijk. De reden of oorzaak dat je lichaam dit vast zet of waarom jij het vast houdt? Er is geen goed of fout. Enkel ervaringen en hoe wij deze verwerken. Je lichaam is zo wijs!
Onder de pijn, klacht of probleem zit je kracht. Diep verborgen. Via pijn kom je dus bewuster welke krachten je allemaal bezit en waar je nog geen flauw idee van hebt.
Laten we in 2026 wat meer toe laten zodat we het beter kunnen verwerken. 😊