11/03/2026
8 maart was het de Internationale Vrouwendag en ik heb die bewust even rustig laten passeren.
Elke dag mag ik verschillende vrouwen ontmoeten met allemaal hun eigen visie, geloof, cultuur, karakter en invulling van het ouderschap …. én toch hebben al die vrouwen zoveel gelijkenissen: zo goed mogelijk voor hun kinderen en gezin zorgen.
Zoveel warmte, liefde, oprecht begaan zijn en zorgen vanuit dat warme moederhart.
Ook op momenten wanneer het zwaar is, de eigen behoeften opzijgezet (moeten) worden en het soms even aanvoelt alsof je je hoofd boven water aan het houden bent. Ook dan staan die vrouwen daar.
Het is oprecht zo’n privilege om elke dag te mogen binnenstappen in die huishoudens en te mogen zien en voelen hoe er voor elkaar zo gezorgd wordt.
Vrouwen, moeders, vriendinnen, grootmoeders, (schoon)zussen, tantes… jullie zijn goud waard, altijd 💛!
Ps: ik ben ook absolute fan van de ondersteunende partners maar die krijgen hun moment in november 🤭!