05/10/2025
Voor zij die blijven energie steken in een relatie, van eender welke soort, maar zelf stilaan leeglopen.
Voor zij die blijven de eerste stap zetten om dan te ontdekken dat ze de tweede, derde, vierde,.. ook moeten zetten als ze willen dat er überhaupt iets gebeurt.
Voor zij die blijven hopen op ook maar een duizendste van de empathie die ze zelf tonen.
Voor zij die blijven contact zoeken, blijven zichzelf aanspreekbaar maken om toch maar in verbinding te blijven.
Voor zij die blijven proberen, tegen wil en dank. Opnieuw en opnieuw en opnieuw.
Voor zij die altijd over hun eigen grenzen gaan, die telkens weer toegeven aan het gemis of de voorwaarden en hiermee hun eigenwaarde opzij schuiven.
Voor zij die telkens gekwetst worden en dan toch weer een “ja maar,... “ tevoorschijn toveren en denken dat ze misschien harder moeten proberen.
Voor zij die zichzelf in slaap huilen en snikkend bedenken dat ze echt niet lager kunnen zitten om dan ‘s ochtends zichzelf achterna te trappen en te denken dat het misschien wel gewoon hun schuld is.
Voor zij die eindeloos luisteren en begrip tonen, voor de ander maar niet voor zichzelf.
Voor zij die dingen proberen recht te houden die er al lang niet meer zijn.
Voor zij die weten dat ze meer waard zijn dan dit maar het toch niet opgeven. Voor welke reden dan ook.
Voor zij die overlopen van liefde en toch denken dat ze niet genoeg geven of niet genoeg zijn.
Voor zij die blijven het van een andere kant bekijken, vragen stellen, antwoorden zoeken en er steevast geen krijgen.
Voor zij die op zijn, het beu zijn, er écht geen energie meer willen insteken en morgen toch weer het laatste korreltje energie bijeen sprokkelen om te kunnen blijven geven.
Voor zij die het nodig hebben dit te lezen...
Hun stilte is ook een antwoord!
Wil je hulp bij het loslaten of wil je de nodige veranderingen maken om een ander soort verbindingen aan te trekken in je leven?
Hypnose en/of Reiki kunnen jou hierbij helpen.
Wees welkom!
🙏❤️
www.renkadeweerdt.be
0498/08.85.55