21/03/2026
Wist je dat je op www.giveaday.eu/organisatie/ebergiste/1133 onze vrijwilligersvacatures kan vinden? 💛
Enkele van onze bewoners zijn op zoek naar iemand die tijd heeft voor een fijne babbel of een leuk moment samen.
🌟 Zo is Rudy op zoek naar een buddy om samen op stap te gaan. Rudy houdt van babbelen en kan uren volpraten. Zijn grote passie is voetbal, hij maakt graag grapjes en heeft een goed gevoel voor humor. Rudy zoekt iemand om regelmatig samen een frisse neus te halen, of samen de krant te lezen of voetbal te kijken.
🌟 Ook Francky is op zoek naar een lieve, geduldige vrijwilliger die eens met hem op stap wil. Francky praat niet, maar begrijpt wel korte opdrachten en maakt geluiden wanneer hij zich goed voelt. Hij is verzot op sport op televisie of live kijken.
🌟 R. is op zoek naar iemand die samen met hem nieuwe dingen wil verkennen, zoals naar de tweedehandswinkel gaan of gaan wandelen om mooie foto’s te maken. R. is energiek, kan vlot praten met eender wie en weet alles van games, consoles, series en films.
🌟 W. houdt van wandelen, koffie gaan drinken en allerlei uitstapjes. Hij zoekt iemand om in het weekend eens mee op stap te kunnen gaan, in Vurste.
Lijkt een van deze vacatures iets voor jou? Neem dan zeker een kijkje op GiveADay en neem contact met ons op. Wie weet tot snel!