Olga K. Radovic

Olga K. Radovic Información de contacto, mapa y direcciones, formulario de contacto, horario de apertura, servicios, puntuaciones, fotos, videos y anuncios de Olga K. Radovic, Carrer Sa Madona, SANTA PONÇA.

𓂀Jestem Astrologiem, Psychologiem, Trenerem EFT
Wejdź ze mną w Wolność: emocjonalną, finansową, do bycia Prawdziwą Ja𓆃
Skuteczna praca z tożsamością🌹
Edukacja ery świadomości📚
Jak mogę Cię wesprzeć?👇🏻

16/02/2026

Pełny film o tym wspaniałym zaćmieniu 17 lutego, ze wskazówką dla znaków♒️
https://youtu.be/sT_tPLpRIBo?si=cZJdjhIFShNhedhW

🌙Księżycowy krąg przy zaćmieniu:
https://polemozliwosci.com/ksiezycowe-kregi

Pięknych zaćmień dla Ciebie!
Olga

————

Olga Katarzyna Radovič
𓂀Jestem Astrologiem, Psychologiem, Trenerem EFT

Wiedzę i narzędzia psychologiczne łączę z technikami astrologicznymi, wykorzystaniem cyklu Księżyca, pracą z energią, oraz rozwojem świadomości.

Prowadzę (głównie) kobiety w procesach poznania, wyjścia poza ograniczenia, odkrywania i stawania się Prawdziwą Ja𓆃

Kobiecy rozkwit, Kobieca transformacja, Astrologia mocy i świadomości, Psychologia, Kobieca MOC, Prawdziwa Ja, Autentyczna Ja, Zaćmienie w Wodniku, cykl księżyca, Zaćmienia

Najbardziej pobudzone znaki przez zaćmienieto oczywiście znaki stałe: Wodnik, Lew, B*k oraz Skorpion.Indywidualnie odczu...
15/02/2026

Najbardziej pobudzone znaki przez zaćmienieto oczywiście znaki stałe: Wodnik, Lew, B*k oraz Skorpion.

Indywidualnie odczujesz je niezwykle mocno, jeśli masz jakiekolwiek ważne planety, kąty lub punkty w ostatnich stopniach tych znaków (23° - 29°) + pierwsze stopnie znaku Ryb.

To zaćmienie odbywające się z Węzłem północnym niesie energię ogromnego nowego początku, który jest zachłanny.

Węzeł północny ma naturę nienasyconą - jest to chęć poznawania, wejścia w nowe, zdobywania, pęd ku przyszłości - brzmi znajomo prawda? Ponieważ to są poniekąd również cechy znaku Wodnika oraz ery, w którą wchodzimy.

Potrzebujemy uwolnić dużo przestrzeni / miejsca, którego ten zachłanny nowy początek wymaga (kwadratura do Urana w B*ku).

Zaćmienie to Portal Prawdy : tej, która jest często jest niewygodna i trudna, a tak przejrzyście widziana przez czystą, wodnikową wibracje w nas, oraz tak bardzo potrzebna w dzisiejszym świecie pół-prawd, unikania, zagubienia w iluzji oraz przemilczeniach.

Zaćmienie przynosi jasny komunikat: dość udawania, milczenia, niedostrzegania, odwracania wzroku, ...

To przestarzałe strategie przetrwania ery Ryb, coraz bardziej nieadekwatne oraz niosące coraz trudniejsze konsekwencje, jeśli decydujemy się je nadal stosować.

Ewa Wodnika, to era jasności, konkretu, Prawdy, informacji, komunikacji, innego wymiaru zrozumienia czyli rozwoju naszej świadomości.

💨W drugiej połowie lutego rzeczywistość przyspiesza.

Będziemy prowadzone do robienia szybkich kroków oraz podejmowania mocnych decyzji, w kierunku wybrania naszej przyszłości.

I na wtorkowym kręgu przy zaćmieniu poznasz swój kolejny etap🙌🏻

Filmu o tym wspaniałym zaćmieniu 17 lutego, że wskazówką dla znaków♒️
https://youtu.be/sT_tPLpRIBo?si=cZJdjhIFShNhedhW

🌙Księżycowy krąg przy zaćmieniu:
https://polemozliwosci.com/ksiezycowe-kregi

Pięknych zaćmień dla Ciebie!
Olga

Astrologia, Zaćmienie w Wodniku, cykl księżyca

14/02/2026

Zostaw mi w komentarzu💬: wolna po zaproszenie na warsztat, widzimy się już w niedzielę😍

Wypuść swoją Kobiecość na wolność🧡
Olga

————
Olga Katarzyna Radovič
𓂀Jestem Astrologiem, Psychologiem, Trenerem EFT

Wiedzę i narzędzia psychologiczne łączę z technikami astrologicznymi, wykorzystaniem cyklu Księżyca, pracą z energią, oraz rozwojem świadomości.

Prowadzę (głównie) kobiety w procesach poznania, wyjścia poza ograniczenia, odkrywania i stawania się Prawdziwą Ja𓆃

Kobiecy rozkwit, Kobieca transformacja, Astrologia mocy i świadomości, Psychologia, Kobieca MOC, Prawdziwa Ja, Autentyczna Ja, Czakra sakralna

13/02/2026

Trudne znaki: Skorpion, Koziorożec, Baran, Wodnik, Panna, Ryby.
Trudne planety: Saturn, Mars, Pluton, Uran, Neptun + Chiron.
Więcej w części 1 / rolka w profilu.

Już w niedzielę lecimy w podróży uwalniającej🪽
Do zobaczenia,

Olga Katarzyna Radovič
𓂀Jestem Astrologiem, Psychologiem, Trenerem EFT

Wiedzę i narzędzia psychologiczne łączę z technikami astrologicznymi, wykorzystaniem cyklu Księżyca, pracą z energią, oraz rozwojem świadomości.

Prowadzę (głównie) kobiety w procesach poznania, wyjścia poza ograniczenia, odkrywania i stawania się Prawdziwą Ja𓆃

Kobiecy rozkwit, Kobieca transformacja, Astrologia mocy i świadomości, Psychologia, Kobieca MOC, Prawdziwa Ja, Autentyczna Ja

12/02/2026

Dlaczego zależy Ci na opinii innych? - Ona naprawdę przestaje mieć znaczenie kiedy jesteś prawdziwie sobą i czujesz siebie🧡

To jest prawdziwa wolność: kiedy to co robisz a zwłaszcza - jaka jesteś - nie musi przynosić akceptacji ani oklasków otoczenia, czy kiedy przynosi trudne reakcje innych -
nie ma znaczenia.

Bo stoisz w Prawdzie ze sobą.
A to tak wynagradzająca, czysta i mocna wibracja, że nic nie jest w stanie jej zastąpić.

Zapraszam na warsztaty Wolna kobiecość, widzimy się na żywo w niedzielę🫶🏻

https://polemozliwosci.com/wolna-kobiecosc

11/02/2026

Zostaw mi w komentarzu💬: wolna po link do filmu oraz zaproszenie na warsztat, widzimy się już w niedzielę😍

Wypuść swoją Kobiecość na wolność,
chcemy widzieć Cię wolną i magnetyczną w życiu,
na zdjęciach oraz filmach
🧡
Olga

————
Olga Katarzyna Radovič
𓂀Jestem Astrologiem, Psychologiem, Trenerem EFT

Wiedzę i narzędzia psychologiczne łączę z technikami astrologicznymi, wykorzystaniem cyklu Księżyca, pracą z energią, oraz rozwojem świadomości.

Prowadzę (głównie) kobiety w procesach poznania, wyjścia poza ograniczenia, odkrywania i stawania się Prawdziwą Ja𓆃

Kobiecy rozkwit, Kobieca transformacja, Astrologia mocy i świadomości, Psychologia, Kobieca MOC, Prawdziwa Ja, Autentyczna Ja, Czarka sakralna

10/02/2026

Zostaw w komentarzu słowo: Wodnik po link zaproszenia na Krąg przy zaćmieniu, oraz do filmu o tym pierwszym, wspaniałym wydarzeniu (z serii 2) nadchodzącym 17 lutego, że wskazówką dla znaków♒️

Pięknych zaćmień!

————

Olga Katarzyna Radovič
𓂀Jestem Astrologiem, Psychologiem, Trenerem EFT

Wiedzę i narzędzia psychologiczne łączę z technikami astrologicznymi, wykorzystaniem cyklu Księżyca, pracą z energią, oraz rozwojem świadomości.

Kobiecy rozkwit, Kobieca transformacja, Astrologia mocy i świadomości, Psychologia, Kobieca MOC, Prawdziwa Ja, Autentyczna Ja, Cykl księżycowy, Zaćmienie w Wodniku

Szczery list do Olgi przed kilku lat 💌Moja kochana O., nie musisz być zaciśnięta i szukać siebie = uwolnienia w 🍷, relac...
08/02/2026

Szczery list do Olgi przed kilku lat 💌

Moja kochana O.,
nie musisz być zaciśnięta i szukać siebie = uwolnienia w 🍷, relacjach, wyglądzie, zewnętrznym uznaniu..
Nie musisz stać na baczność i zamrażać się kiedy pozujesz do zdjęcia, ktoś Cię przytula, czy daje komplement

Nie przyszłaś tu być idealna
Nie musisz spełniać czyichś oczekiwań
Nie muszisz się napinać ani już nie musisz uciekać od czucia, od siebie

Nie muszisz być przez nikogo doceniona, naprawdę nie potrzebujesz tego
- Potrzebujesz SIEBIE

Nie musisz być miła ani nikomu nie musisz się przypodobać
👆🏻To Ci nic nie da Kochanie. To Ciebie zabiera dalej od siebie

Odzyskaj siebie a odzyskasz wszystko.
Życie

I jeden z obowiązkowych przystanków po siebie prowadzi przez Twoje łono
Nie ma twojej kobiecości, kreacji, wolności, prawdziwości - bez otwartego portalu kreacji

Wypuść swoją Kobiecość na wolność,
świat potrzebuje Ciebie wolnej, kreatywnej i magnetycznej.
Ty siebie takiej potrzebujesz i pragniesz.

Ciesz się z drogi odzyskiwania siebie.
..
Kilka lat temu, kiedy stałam na poczatku tej drogi nie wiedziałam od czego zacząć, ponieważ tyle tego było🫣🫠

Na przestrzeni ostatnich lat odnajdywały mnie mentorki, medytacje, narzędzia i procesy dzięki którym mogłam otwierać siebie coraz bardziej, czerpać z niewyczerpanej studni kreatywności i żywotności.
W moich programach i warsztatach dzielę się z Tobą tym wszystkim co pomogło mi, oraz moim klientkom nie tylko na poziomie zrozumienia, ale w energii, w prawdziwej zmianie jakościowej:
w zmianie czucia i bycia.

Na nadchodzących warsztatach doświadczyć kilku takich procesów❤️

Głównym problemem kobiet, które wchodzą na ścieżkę rozwoju jest zrezygnowanie zbyt szybko: „ucieczka” w momencie kiedy zaczyna się układać lepiej, która traktowana jest jako coś naturalnego:
weszłam w rozwój żeby moja sytuacja się polepszyła, polepszyła się więc już tego nie potrzebuję.. 😶
A za tym idzie niechybnie: bezpośredni powrót do trudnych karmicznych relacji / sytuacji / schematów -
widziałam to niestety, zbyt wiele razy..

Nie pozwól sobie uciec
trzymaj siebie w decyzji, którą podjęłaś.

Czujesz, że nadchodzące warsztaty dotykają w jakim sensie Twoich trudności? cena nie jest przeszkodą, ustawiłam ją tak, aby każda z nas mogła sobie na to pozwolić,jeśli cena nie jest przeszkodą - co więc nią jest?
- szczera odpowiedź na to pytanie podpowie Ci wiele ❤️

Nasza kobiecość reprezentowana przez czakrę sakralną to wolność w czuciu emocji, przepływ, kreatywność, swobodna ekspresja, ruch życia, magnetyzm.

To energia seksualna która pragnie tworzyć: projekty, dzieci, Ciebie bardziej pełną życia, „soczystości”, która płynie z przyjemności bycia kobietą, sobą, oraz z kreowania.

Co blokuje ten naturalny flow?

Poupychane emocje, obwinianie siebie, zwłaszcza za niedotrzymane obietnice,
cierpienie kobiet w Twoim rodzie, nadużycia,
niedomknięte relacje z partnerami z przeszłości, w tym nadal aktywna wymiana energii z byłymi partnerami seksualnymi,
niskowibracyjne sposoby wyrażania swojej kobiecości: archetypy takie jak Ofiara, Osierocona, Męczennica, Uzależniona..

I tym się zajmiemy na nadchodzącym w lutym warsztacie:
Wolna kobiecość, na żywo 15 i 22 lutego + zapis,

W tej głębokiej podróży:
1. Rozpoznasz oraz uwolnisz poupychane emocje
2. Uwolnisz poczucie winy, również te związane z niedotrzymanymi obietnicami
3. Uwolnisz wspomnienia, w tym rodowe, wykorzystania zapisane w czakrze sakralnej
4. Uwolnisz trudne rodowe schematy związane z kobiecością
5. Uwolnisz urazy związane z byłymi partner(k)ami (czy z tym obecnym)
6. Usuniesz energetyczne połączenia z byłymi partnerami seksualnymi (wyciek energii)
7. Zintegrujesz trudne sposoby wyrażania swojej kobiecości, archetypy: Ofiarę, Osieroconą, Męczennicę, Uzależnioną
8. Wejdziesz w nowy wymiar swojej zdrowej ekspresji kobiecości

Do 8 lutego zapraszam Cię w najniższej cenie.
Są również dostępne bardzo atrakcyjne pakiety kobiecych warsztatów,
wszystkie informacje:

https://polemozliwosci.com/wolna-kobiecosc

Wypuść swoją Kobiecość na wolność,
chcemy widzieć Cię wolną i magnetyczną
🧡
Olga

————
Olga Katarzyna Radovič
𓂀Jestem Astrologiem, Psychologiem, Trenerem EFT

Wiedzę i narzędzia psychologiczne łączę z technikami astrologicznymi, wykorzystaniem cyklu Księżyca, pracą z energią, oraz rozwojem świadomości.

Prowadzę (głównie) kobiety w procesach poznania, wyjścia poza ograniczenia, odkrywania i stawania się Prawdziwą Ja𓆃

Kobiecy rozkwit, Kobieca transformacja, Astrologia mocy i świadomości, Psychologia, Kobieca MOC, Prawdziwa Ja, Autentyczna Ja

08/02/2026

Nasza kobiecość reprezentowana przez czakrę sakralną to wolność w czuciu emocji, przepływ, kreatywność, swobodna ekspresja, ruch życia, magnetyzm.

To energia seksualna która pragnie tworzyć: projekty, dzieci, Ciebie bardziej pełną życia, „soczystości”, która płynie z przyjemności bycia kobietą, sobą, oraz z kreowania.

Co blokuje ten naturalny flow?

Poupychane emocje, obwinianie siebie, zwłaszcza za niedotrzymane obietnice,
cierpienie kobiet w Twoim rodzie, nadużycia,
niedomknięte relacje z partnerami z przeszłości, w tym nadal aktywna wymiana energii z byłymi partnerami seksualnymi,
niskowibracyjne sposoby wyrażania swojej kobiecości: archetypy takie jak Ofiara, Osierocona, Męczennica, Uzależniona

I tym się zajmiemy na nadchodzącym w lutym warsztacie:
Wolna Kobiecość

W tej głębokiej podróży:
1. Rozpoznasz oraz uwolnisz poupychane emocje
2. Uwolnisz poczucie winy, również te związane z niedotrzymanymi obietnicami
3. Uwolnisz wspomnienia, w tym rodowe, wykorzystania zapisane w czakrze sakralnej
4. Uwolnisz trudne rodowe schematy związane z kobiecością
5. Uwolnisz urazy związane z byłymi partner(k)ami (czy z tym obecnym)
6. Usuniesz energetyczne połączenia z byłymi partnerami seksualnymi (wyciek energii)
7. Zintegrujesz trudne sposoby wyrażania swojej kobiecości, archetypy: Ofiarę, Osieroconą, Męczennicę, Uzależnioną
8. Wejdziesz w nowy wymiar swojej zdrowej ekspresji kobiecości

Do 8 lutego zapraszam Cię w najniższej cenie.
Są również dostępne bardzo atrakcyjne pakiety kobiecych warsztatów,
➡️ po wszystkie informacje zapraszam na stronę:

https://polemozliwosci.com/wolna-kobiecosc

Wypuść swoją Kobiecość na wolność,
chcemy widzieć Cię wolną i magnetyczną
🧡
Olga

————
Olga Katarzyna Radovič
𓂀Jestem Astrologiem, Psychologiem, Trenerem EFT

Wiedzę i narzędzia psychologiczne łączę z technikami astrologicznymi, wykorzystaniem cyklu Księżyca, pracą z energią, oraz rozwojem świadomości.

Prowadzę (głównie) kobiety w procesach poznania, wyjścia poza ograniczenia, odkrywania i stawania się Prawdziwą Ja𓆃

Kobiecy rozkwit, Kobieca transformacja, Astrologia mocy i świadomości, Psychologia, Kobieca MOC, Prawdziwa Ja, Autentyczna Ja

07/02/2026

Napisz mi: Wodnik po link do pełnego filmu, oraz zaproszenie na Krąg przy zaćmieniu🫶🏻♒️

Pięknego zaćmienia!

————

Olga Katarzyna Radovič
𓂀Jestem Astrologiem, Psychologiem, Trenerem EFT

Wiedzę i narzędzia psychologiczne łączę z technikami astrologicznymi, wykorzystaniem cyklu Księżyca, pracą z energią, oraz rozwojem świadomości.

Kobiecy rozkwit, Kobieca transformacja, Astrologia mocy i świadomości, Psychologia, Kobieca MOC, Prawdziwa Ja, Autentyczna Ja, Cykl księżycowy, Zaćmienie w Wodniku

Zbliżamy się do 2. połowy lutego, spektakularne zmiany przed znami🫡🛳️Film o zaćmieniu jutro 7.02 o 11:00 pojawi się na Y...
06/02/2026

Zbliżamy się do 2. połowy lutego, spektakularne zmiany przed znami🫡🛳️Film o zaćmieniu jutro 7.02 o 11:00 pojawi się na YouTube,
zapraszam Cię!

Zapraszam Cię na film: blokady kobiecej wolności w byciu sobą, czuciu, kreatywności: czakra sakralna https://youtu.be/5mWq1DbaHpkWarsztat Wolna kobiecość, na...

06/02/2026

Zapraszam Cię na film o blokadach kobiecości: https://youtu.be/5mWq1DbaHpk?si=bZkUwLhz5cexzSRY

Oraz na Warsztaty Wolna kobiecość: https://polemozliwosci.com/wolna-kobiecosc

---------
Olga Katarzyna Radovič
𓂀Jestem Astrologiem, Psychologiem, Trenerem EFT

Wiedzę i narzędzia psychologiczne łączę z technikami astrologicznymi, wykorzystaniem cyklu Księżyca, pracą z energią, oraz rozwojem świadomości.

Prowadzę kobiety w procesach wychodzenia poza ograniczenia, odkrywania i stawania się Prawdziwą Ja 𓆃

Bądź na bieżąco - dołącz do mnie:
⚜️ Bezpłatny kanał nadawczy Telegram Rozkwitajmy razem: https://t.me/olgaradovic

⚜️Instagram: OlgaK.Radovic https://www.instagram.com/olgak.radovic/

⚜️TikTok: https://www.tiktok.com/.radovic

⚜️Facebook: https://www.facebook.com/polenieograniczonychmozliwosci/

⚜️Strona: https://polemozliwosci.comywidualne analizy astrologiczne:
https://polemozliwosci.com/sklep/analizy-astrologiczne

Dirección

Carrer Sa Madona
Santa Ponça

Notificaciones

Sé el primero en enterarse y déjanos enviarle un correo electrónico cuando Olga K. Radovic publique noticias y promociones. Su dirección de correo electrónico no se utilizará para ningún otro fin, y puede darse de baja en cualquier momento.

Compartir

Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn
Share on Pinterest Share on Reddit Share via Email
Share on WhatsApp Share on Instagram Share on Telegram